Mimari Projeler

Çok sayıda görsel kullanılan otel, hastane ve benzeri projelerinizde, sizler imzanızı taşıyan mekanlar yaratırken sanat eserleri seçiminizde sizlerle birlikte işbirliği yapmak isteriz. Sanat eserlerinin temini ve sanatsal çalışmalarda, sanatçılar ile birlikte daha profesyonel ve amaca yönelik sanat eserleri seçiminde konusunda yardıma hazırız.

Planladığınız projelerde ;

Orijinal sanat eserleri, Tuval üzerine Yağlıboya resimler, Heykeller, Fotoğraf, Limitli baskılar, Seramik duvar panoları, Vitray, Mozaik, Seramik, Cam enstelasyon çalışmaları, Duvar resmi ve benzeri konularda dilerseniz birlikte çalışabiliriz.

Konusunda uzman sanatçılar ile birlikte dayanışma içerisinde ilerleyerek en etkileyici sonuçları elde etmek mümkün olabilir.

Dekorasyon veya Mobilya firmaları içinde sanatsal çözümler sunabiliriz. Sizler müşterilerinize daha şık ve ferah mekanlar yaratırken sanat eserleri seçimi konusunda "Canvas Baskı" veya Orijinal ürünler temini konusunda sizler ile birlikte çalışmak isteriz.

Ürettiğiniz işleri sanat eserleri ile birlikte daha görsel ve etkili hale getirerek çok daha fazla etkileyici sunumlar yapmanıza yardımcı olabiliriz. 

Teklif Alın
arrow&v

Not : Fiyatlar teklif tarihi ile geçerlidir.

0

Site Eylemleri

Üye İşlemleri

Hakkımızda

Politika ve Kurallar

Yardımcı Linkler