Sıkça Sorulan Sorular ve Yardım Konuları

Alışveriş

www.oldcityart.com’dan alışveriş yapmak güvenli midir?


Kişiler Bilgilerinizin güvenliği oldcityart için çok önemlidir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli (SSL) bir şekilde gönderilmektedir ve internet sitemiz veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin internet sitemiz ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
Telefon ile sipariş verebilir miyim?


oldcityart şimdilik telefon ile sipariş almamaktadır. Vardar sanat üzerinde belirtilen telefon numaralarından hafta içi 10.00 - 17.00 saatleri arasında bilgi almak amaçlı ulaşabilirsiniz. Ancak sitemiz tüm platformlarda çalışacak şekilde diyazn edilmiştir. Akıllı telefon ve Akıllı TV gibi cihazlar üzerinden standart prosodüre uyarak sipariş verebilme imkanınız bulunmaktadır.
Hangi yollarla ödeme yapabilirim?


Kredi kartı, Nakit, Banka Havalesi/EFT ve Paypal sistemi ile ödeme yapabilirsiniz.
Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?


T.C Türk Ticaret Kanunlarına göre belirtilen KDV oranları bütün ürünlerin fiyatlarına dahildir.

Üyelik

Eser satın alabilmek için üyelik oluşturmak zorunda mıyım?


Hayır alışveriş yapabilmek için üye olmanız gerekmez. Fakat üye olduğunuz takdirde, birçok yeniliğin yanı sıra, size özel promosyonlardan haberdar olursunuz. Üyelik ile form v.s gibi üyelik ayrıcalıklarından da yararlanabilirsiniz
Nasıl üye olabilirim? Üyelik avantajları nelerdir?


Google veya Facebook hesabınız yoluyla veya e-mail adresiniz ile pratik şekilde üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra eser satın alırsanız, fatura adres bilgilerinizi daha sonra da kullanmak üzere kaydedebilirsiniz. Profil sayfanızda belirteceğiniz detaylar doğrultusunda, belirli zamanlarda sadece üyelere özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca, üyeliğiniz sayesinde kullanabileceğiniz Form veya Dosya oluştruma oluşturma gibi extra özelikler yanı sıra, üye sayfalarını kullanarak kendinize bir alan veya topluluk sayfaları oluşturabilirsiniz. Diğer üyeler ile birlikte paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Şayet üye olma istiyor iseniz " Üye Ol" linkine tıklayarak hemen şimdi hızlıca üye olabilirsiniz.
Şifremi unuttum. Nasıl üye girişi yapabilirim?


Üye girişi bölümünde yer alan "Şifremi unuttum" linkine tıklayınız. Şifre bilginiz, size e-posta olarak gönderilecektir.
Oldcityart üyeliği ücretli midir?


Hayır, oldcityart.com’a üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kargo

Sanat eserini nasıl gönderiyorsunuz?


Siparişini verdiğiniz orjinal sanat eserleri, sanatçı/eser sahibi tarafından uygun şekilde paketlenerek, adresinize teslim edilmek üzere kargo firmasına teslim edilir. Baskı siparişleriniz ise stratejik ortağımız tarafından hazırlanıp, uygun şekilde paketlenerek, adresinize teslim edilmek üzere kargo firmasına teslim edilir.
Kargo ve gönderim ücretleri ?


Yurtiçi alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZDİR. Yurt Dışı alışverişlerinizde kargo ve gönderim ücreti ülkeye göre değişiklik göstermekte olup, sipariş onay sayfasında; gireceğiniz teslimat adresi bilgilerine göre hesaplanıp sipariş bedelinize eklenecektir.

Eserler

Eserler çerçeveli olarak satılıyor mu? Çerçeve hizmeti veriyor musunuz?


oldcityart olarak orjinal eserleri sanatçının üretimindeki koşullar ile çerçeveli veya çerçevesiz satmayı tercih ediyoruz. Baskı kategorisindeki ürünler ise, baskının yapılacağı malzeme tercihinize göre çerçeveli olarak satılabilmektedir. Sitemizle çalışan bazı sanatçılar, eserlerini çerçeveli olarak satmaktadır; beğendiğiniz bir eserin çerçeve durumunu eser detay sayfasından kontrol edebilirsiniz.
Sanat eserlerinin orijinal olduğu nasıl anlarım?


“Orjinal” katagorisi altında satılan eserler, sanatçı tarafından imzalanan “”Özgünlük Sertifikası” ile birlikte teslim edilir. “Özgünlük Sertifikası” nın mevcut olmadığı durumlarda, eserin özgün olduğunu kanıtlamak için; eserin sanatçısı, eserin hak sahibi, sanatçı temsilcisi veya onaylanmış saygın bir satıcı tarafından verilen; satın alım belgesi, fatura veya garanti belgesi teslim edilir.

0

Site Eylemleri

Üye İşlemleri

Hakkımızda

Politika ve Kurallar

Yardımcı Linkler